Skontaktuj się: biuro@navigartrans.pl
PL | DE

NAVIGAR Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Gdańska 36
70-660 Szczecin

telefon: +48 91 506 50 50

fax: +48 91 46 237 73

e-mail: biuro@navigartrans.pl

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Dział handlowo-transportowy

Tomasz Deneko

dyrektor handlowy

Jacek Galiszkiewicz

kierownik ds. transportu

+48 91 4623899

jacek@navigartrans.pl

Paweł Moczulski

specjalista ds. transportu

+48 91 4623899

pawel@navigartrans.pl

Dział techniczny

Zbigniew Garbień

dyrektor techniczny

Krzysztof Kaczmarek

Starszy specjalista ds. eksplotacji i nadzoru floty

krzysztof@navigar.pl

Mirosław Kaczmarek

Zaopatrzeniowiec

Dział administracyjny

Maciej Deneko

dyrektor finansowy

biuro@navigartrans.pl

Katarzyna Prebendowska

Starszy Specjalista ds. finansów

katarzyna@navigartrans.pl

Anna Tuzinkiewicz

Specjalista ds. administarcyjno- kadrowych

anna@navigar.pl

Monika Hojnacka

Specjalista ds. finansowo-kadrowych

monika@navigartrans.pl

Dbamy o Twoją logistykę

Napisz do nas i dowiedz się więcej o naszych usługach transportowych, magazynowych i logistycznych.

Należymy do